“Bashkëpunëtor i Loredanës”, kunati-reper nxjerr dollapin plot me franga: Sa t’mira! (Foto)

Edhe reperi Getinjo, vëllai i Mozzik është përfshirë në skandalin e madh të kunatës së tij Loredana me vjedhjen e parave të një çifti zviceran.

Getinjo akuzohet se më 13 dhjetor të vitit 2017, kishte marrë 12 mijë franga nga Petra Z. Kjo dëshmohet edhe nga dokumenti i transaksionit, të cilin e disponon media zvicerane “20 minuten”.

Vetë reperi ka reaguar pas akuzave nga media zviceriane, duke postuar një fotografi të disa parave në një dollap, ndërsa me shaka ka shkruar: “Shumë të mira frangat”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.