21 palë këpucë. Por s’do ta besoni sa fustane ka marrë me vete në Eurovizion Jonida Maliqi

Ajo është shquar gjithmonë për stilin e kuruar të veshjes dhe nuk e ka fshehur asnjëherë se e ka pikë të dobët këtë pjesë. Jonida Maliqi përfaqëson këtë vit Shqipërinë në Eurovizion në Tel Aviv dhe diti si të tërheqë vëmendje që me daljen e parë, e veshur me një fustan ngjyrë blu me një rrip që ngjasonte me flamurin e komunitetit LGBT.

E intervistuar nga stafi i ‘Eurovizion DE’ Jonida Maliqi ka treguar numrin e të gjitha veshjeve që ka marrë.

“Kam marrë shumë; 30 fustane, 21 palë këpucë , 6 çanta…”, – është shprehur këngëtarja gjatë intervistës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.