Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Top Story

“Vjedhja e RINAS-it" - Analiza e fakteve në terren, kush e vrau Admir Muratajn?! - Top Story

“Vjedhja e RINAS-it" - Analiza e fakteve në terren, kush e vrau

Top Story solli në këtë dokumentar Admir Nikaj, ose siç njihet ndryshe Admir Muratajn, i cili do të mbahet mend si personi që realizoj 4 grabitje në aeroportin e Rinasit.

Top Story përmes intervistave dhe fakteve, solli dhe shpalosi të kaluarën e Admir Muratajn, kohën kur ishte fëmijë, kur ishte mësues fshati, apo kur emigroi për në Greqi dhe nisi veprimtaritë e tij kriminale.

Top Story solli të gjithë veprat e tij Kriminale në Greqi dhe Shqipëri dhe 13 emrat që ai përdori për të fshehur krimet e njëpasnjëshme.

Gjithashtu Top Story inskenoj të gjithë ngjarjen e ndodhur në Rinas, ku gjeti vdekjen Admir Muratajn. Nëpërmjet analizave të fakteve në terren dhe intervista me eskpertë, u ngritën dyshimet se kush e vrau Admir Muratajn, policia apo shokët?!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore