Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Putin thyen rrjetin, lideri rus bie me fytyrë në akull (VIDEO)

Presidenti rus Vladimir Putin njihet për pasionin e tij për sportet. Lideri rus zhvilloi së fundmi një ndeshje hokej, ku sigurisht fitorja ishte për skuadrën ku bënte pjesë Putin.

Mirëpo, jo gjithçka shkoi mirë për 66-vjeçarin. Shkak është bërë një pengesë e vendosur në fushën me akull. Teksa Putin ishte duke rrëshqitur në akull ai nuk e vuri re pengesën pasi ishte duke përshëndetur të pranishmit dhe u rrëzua.

Videoja e rrëzimit të tij është bërë virale madje edhe është transmetuar nga shumë mediat prestigjoze ndërkombëtare.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=icbHyx4RyYQ

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore