Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

“Portokallia”, përfshin gazetën “Shqip” në batutat e saj (Video)

Emisioni i humorit në Top Channel, ?Portokalli?, ka cituar gazetën Shqip online mbrëmjen e sotme, duke bërë humor me batuta mes dy prezantuesve, Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi.

Dy moderatorët kanë prekur temën e emigrimit, duke marrë si shembull edhe luanin që ndodhej në Fier, i cili, në kushte të mjerueshme është larguar nga autoritetet për një ?jetë më të mirë? jashtë.

?Xhen mund të ma nxish pak syrin, - i thotë Salsano koleges së saj. ? Çfarë syri? Nuk e lexove te gazeta Shqip online për luanin që i nxorën sytë...? U, luani në Fier. Ka mbetur edhe dhelpra dhe palloi, është për të ikur jashtë... Rama na tha do ta fusë në Europë, mos shko në Europë, shko në Amerikë, u bllokuan serverat, ranë poshtë....?, - ishin batutat mes Xhemit dhe Salsanos.

https://youtu.be/sEKaT63mfhQ

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore