Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Trejsi Sejdini si engjëll, fansat e masakrojnë: Kopjon Oriolën, gjoksi yt i varur! (Foto)

Ka tentuar të shfaqet e egër dhe sensuale në të njëjtën kohë, por nuk i ka ecur Trejsi Sjedinit këtë herë, pasi Miss Universe Albania është "masakruar" nga ndjekësit e saj në Insatgram.

Pavarësisht se duket si një engjëll me të brendshmet e bardha, "gangsterja e Elbasanit" ka marrë komente, ku kritikohet se po kopjon modelen tjetër me forma mahnitëse Oriola Marashi.

Kjo për shkak të ngjashmërisë më detajin e përzgjedhur si nga Trejsi dhe Oriola në foto, cigaren dhe tymin e bardhë që "shkrihet" nën buzët e dy modeleve.

"Nuk ke asnjë lidhje me Oriolen sado qe përpiqesh", i shkruan një ndjekës Trejsit.

"Je tu kopju Oriola Marashin pak", i shkruan një tjetër.

Ndërkohë, Trejsi ka zgjedhur mos t'i përgjigjet këtyre komenteve.

[gallery ids="755061,755072,755060,755071,755070,755069,755068,755063,755064,755066,755065,755067,755059,755058,755062,755056,755057,755078,755077,755076,755055,755080,755075,755079,755074,755054,755073"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore