Fotoja e rallë e 2014 – si dukej Admir Murataj pas operacioneve plastike

Emisioni investigativ “Top Story” ka publikuar një foto që s’ka qarkulluar në media më parë, e cila është realizuar në vitin 2014.

Aty duket Admir Murataj, supergrabitësi i ndjerë i Rinasit përkrah vëllait të tij Can Murataj, por shumë më ndryshe nga fotoja zyrtare që zotëron policia.

Murataj ka bërë ndërhyrje kirurgjikale menjëherë pasi është kthyer në atdhe pas arratisjes nga Greqia për t’u dukur një tjetër person, pra jo ai që njihnin autoritetet.

Në foto shihet se ai ka hequr gropën në  mjekër dhe ka ndryshuar formën e fytyrës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.