Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, makinat përfundojnë në… (Video)

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Lezhë në afërsi të fshatit Balldren. Në aksident janë përfshirë dy automjeti, një Volkswagen Golf IV dhe një Mercedez Benz.

Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur dy persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.

Nje automjet tip golf ka dalë nga rruga dhe ka goditur një mjet qe po merrte karburant e për pasojë janë plagosur të dy drejtuesit. Ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Si pasojë kanë shkaktuar dëme edhe tek karburanti në fjalë. Ndërkohë policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.