DigitAlb…15 Vjet në 2 minuta! (VIDEO)

DigitAlb ka prezantuar dje promon “15 Vjet në Familje”.  Në vetëm dy minuta tregohet historia e një familjeje normale shqiptare që jeton me DigitAlb prej 15 Korrikut 2004 deri më sot.

Në një plan sekuencë  brenda pak çasteve shihet se si jeta e dy njerëzve, brenda një shtëpie ndryshon në 15 vite.

Video që të emocionon që në shikimin e parë ka bërë jo pak shikues kuriozë se si është realizuar. Për ta zbuluar duhet të prisni edhe pak. Ndërkohë nëse nuk e keni parë, mos e humbisni.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.