Darka dhe vera që shkrijnë akujt e politikanëve shqiptarë!

Majlinda Bregu, e cila pas shkëputjes nga politika shqitare mban postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal në Sarajevë është rikthyer së fundi në Tiranë.

Bregu dhe Veliaj janë të ftuar në një mbrëmje gala të organizuar nga “ICT Awards”, në kryeqytet, dhe rastësisht janë ulur në një tavolinë. Dyshja janë fotografuar teksa diksutojnë ‘kokë më kokë’.

Ç’të jenë duke diskutuar vallë?!

Ajo që bie në sy është edhe arredimi mjaft luksoz i vendit ku po zhvillohet eventi. Në tavolinën ku janë ulur Bregu dhe Veliaj shihen shandanët mondanë me qiri dhe gotat e verës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.