Protesta ndryshe në Kukës, ia marrin këngës në mes të rrugës (VIDEO)

 

Një grup protestuesish në Kukës kanë gjetur një mënyrë ndryshe për të protestuar. Ata ia kanë marrë këngës dhe valles në hyrje të qytetit verior.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.