Seks, alkool dhe grushta – ja si u harbuan anglezët para Pashkëve (FOTO)

Britanikët njihen për festimet e tyre të shfrenuara, ku alkooli në sasi të tepruara nuk mungon kurrë.

Dhe jeta e natës për këta pijedashës të shfrenuar merr një tjetër kuptim përpara festave të mëdha si ajo e Pashkëve.

Duke qenë se edhe moti ka qenë i mirë, koha më e ngrohtë vitet e fundit në prag Pashkësh, britanikët kanë përfituar dhe u janë drejtuar pub-eve për t’u harbuar në mbrëmje.

Tabloided britanike si gjithmonë kanë publikuar dhjetëra foto nga festa e tyre e çmendur, që ka vazhduar edhe nëpër rrugë, me seks në publik, sherre dhe telashe të shumta me policinë.

Comments are closed.