Rrëfimi i çuditshëm i aktores: Bëra seks me një fantazmë, u laga e tëra! (Foto)

Një bukuroshe e televizionit ka ndarë me ndjekësit e saj një rrëfim shumë të çuditshëm seksual – duke pretenduar se ka bërë seks me një fantazmë.

Billie Lee, e cila merr pjesë në serialin “Vanderpump Rules”, ku luan rolin e një kameriere në një restorant SUR, rrëfeu se ka pasur një përvojë seksuale paranormale.

Duke folur për Ghosted të Roz Drezfalez! podcast, aktorja tha se takimi ka ndodhur në një shtëpi viktoriane në Indiana, SHBA.

“Rashë në gjumë në shtrat dhe u zgjova … po mendoja se ishte e çuditshme, sepse më dukej sikur po përjetoja një ëndërr, por u zgjova me një fantazmë që po kryente marrëdhënie seksuale me mua, dhe unë isha lagur e tëra”, tregoi ajo.

Por ylli i TV –  e cila pranoi se kishte pirë hashash atë natë tha se seksi me fantazmën vazhdoi edhe kur ajo ishte e vetëdijshme.

“Ishte kaq e vërtetë dhe madje edhe kur e mora veten vazhdoi”, tha ajo.

“Pra, ishte sikur e kisha brenda dhe kur nuk isha duke fjetur, sikur të ishte një energji e veçantë dhe e dija se ishte një fantazmë. Nuk mu bë qejfi për çfarë po shihja, por energjia, dridhja e një fantazme ishte duke më penetruar mua. Ishte kaq e çuditshme”, shtoi ajo.Comments are closed.