10 imazhet më provokuese nga videoklipi i motrave Istrefi (Foto)

Motrat Nora dhe Era Istrefi më në fund publikuan bashkëpunimin e tyre të parë në karrierë dhe kënga është kthyer në hit, pasi është pëlqyer nga publiku.

“Nuk e di” titullohet kënga, e cila u publikua mëngjesin e së premtes së bashku me një klip mjaft atraktiv.

Nora dhe Era shfaqen mjaft provokuese në performancën e tyre, duke nxjerrë në pah linjat e tyre trupore.

Paraqitja provokuese e dy motrave Istrefi në këtë klip, ka rrëmbyer vëmendjen e fansave, ndaj më poshtë ju sjellim 10 imazhet më pikante të “Nuk e di”.Comments are closed.