Vetëplagoset me armë një person në banesën e tij

Një person është vetëplagosur me armë zjarri në banesën e tij në Tiranë. Nuk dihet identiteti i të plagosurit, ndërkohë që policia e ka shoqëruar në spital…

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.