Vajza e politikanit shqiptar, më seksi se kurrë (Foto)

Bukuroshja kosovare Kënga Haziri vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut. Vajza e kryebashkiakut të Gjilanit është mjaft aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë edhe foto provokuese.

Kënga ka forma të mrekullueshme trupore, të cilat duken qartë edhe në fotot që ajo poston.

Fakti që ajo është vajza e një zyrtari të lartë në Kosovë, ka bërë që bukuroshja të tërheqë edhe më shumë vëmendje nga mediat rozë dhe jo vetëm.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.