Era si “Barbie” dhe Nora provokuese, motrat sjellin klipin “përvëlues” (Video)

 

Motrat Istrefi kanë publikuar më në fund duetin e shumëpritur. Era dhe Nora Istrefi kanë lancuar projektin më të ri muzikor, të cilit i kanë bashkangjitur edhe një klip të mrekullueshëm.“Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes, e cila duket se do të thyejë rekorde këtë verë.

Motrat Istrefi shfaqen të mahnitshme dhe mjaft provokuese në videoklipin e ri. Kjo është hera e parë që ato kanë bashkuar forcat dhe nuk ka dyshim se ky projekt do të pëlqehet.


Comments are closed.