Era si “Barbie” dhe Nora provokuese, motrat sjellin klipin “përvëlues” (Video)

 

Motrat Istrefi kanë publikuar më në fund duetin e shumëpritur. Era dhe Nora Istrefi kanë lancuar projektin më të ri muzikor, të cilit i kanë bashkangjitur edhe një klip të mrekullueshëm.

“Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes, e cila duket se do të thyejë rekorde këtë verë.

Motrat Istrefi shfaqen të mahnitshme dhe mjaft provokuese në videoklipin e ri. Kjo është hera e parë që ato kanë bashkuar forcat dhe nuk ka dyshim se ky projekt do të pëlqehet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.