Aksident i rëndë në Shkodër, kamioni përplas motorin

Një kamion ka përplasur një motor në Melgushë, në aksin Shkodër-Bushat, duke lënë të plagosur rëndë një person.

Mësohet se i aksidentuari ka qenë duke udhëtuar me motor, kur është përplasur nga kamioni. Raportohet se i plagosuri është identifikuar si shtetasi Zef Paloka, rreth 60 vjeç.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.