Zbulohet data, opozita protestë madhështore më…

Zbulohet data e protestës së radhës së opozitës. Mësohet se Partia Demokratike dhe aleatët e saj do të organizojnë protestën e radhës më 11 maj.

Kjo është menduar të jetë një protestë kombëtare, ashtu si ajo e datës 13 prill.

Nuk dihet ende nëse protesta do të zhvillohet paradite apo pasdite.

Opozita ka realizuar 9 protesta, tre prej të cilave konsiderohen kombëtare.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.