Supermodelja shqiptare “harbohet” pa të brendshme në Coachella (Foto)

Tika Camaj, e cilësuar si modelja më seksi nga Shqipëria është shfaqur tepër “përvëluese” në festivalin muzikor “Coachella” që zhvillohet çdo vit në SHBA në luginën me të njëjtën emër.

Në festivalin ku zbresin të gjithë yjet botërorë të muzikës, artit, kinematografisë dhe modelingut, Tika shoqërohej me supermodelen Gigi Hadid.

Por, bukuroshja shqiptare është parë edhe me një veshje që i ka çmendur djemtë e pranishëm. Tika ka një fustan tepër të shkurtët dhe poshtë tij i “mungojnë” edhe të brendshmet.Comments are closed.