Skandali/ Seks në mes të rrugës në makinën zyrtare (Video)

Foto ilustruese

Keqpërdorimi i veturave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të jetë prezent dhe të praktikohet nga zyrtarë të ndryshëm.

Mirëpo, përpos shpejtësive në trafik, një gjë e pazakontë ka ndodhur në njërën prej veturave “4Z”.

“Indeksonline” ka siguruar një video ku shihen një çift teksa shprehin epshet e tyre seksuale në veturën e shtetit. Rasti ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, respektivisht në fshatin Balincë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.