“Ndihem si Supermeni”, mjeshtri i Jogas: Për seks të fuqishëm kam nuhatur 19 vite urinën time! (Foto)

Një mjeshtër i YOGA-s ka pohuar për mediat britanike se nuhatja e urinës së tij për 19 vite me radhë e ka bërë atë, një “supremen” në shtrat, duke ia transformuar plotësisht jetën seksuale.

41-vjeçari Sam Cohen ka nuhatur urinën e tij çdo herë që ka shkuar me një femër në shtrat dhe sipas tij kjo metodë ka qenë efikase.

Ai thotë se posedon një gotë të posaçme që e quan “Auryn”, fjala kelte që tregon ngjyrën e artë, nga e cila thith aromën e urinës së tij me hundë.

Ai pretendon se kjo metodë ka bërë mrekulli për sëmundjet e tij pasi ai nuk ka kaluar gripin për gati njëzet vjet.

“Mbaj një gotë me vete. Nëse do të bëj seks, shkoj në banjo, e marr me vete, mbyll derën dhe e thith me hundë. Ndihem si Supermen”, tha londinezi nga Islington.

Comments are closed.