Modelja ruse i vë “flakën” rrjetin, tregon superformat me bikini (Foto)

Modelja ruse Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian, ka ndezur rrjetin me bikini të verdha.

Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Komentet pozitive për rusen janë të shumta dhe sigurisht ajo ndihet mjaft e përkëdhelur. Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram, plot 9.7 milionë.Comments are closed.