Rrallë e për mall – shijojeni mrekullinë Daphne Joy! (Foto)

Modelja Daphen Joy duket se rinohet me kohën që kalon dhe bëhet më mahnitëse.

Duke zbuluar asetet trupore, Daphne ka pozuar si një ‘bombë’ e vërtetë në Instagram në fotot e fundit që ka postuar.

Ish e dashura e reperit “50Cent” po ia rikujton atij se çfarë ka humbur dhe po e bën këtë duke u shfaqur si një “bombë” e vërtetë”.

Daphne vazhdon të jetë shumë seksi, teksa tani i ka hyrë edhe biznesit duke lancuar edhe linjën e saj të veshjeve online.

Comments are closed.