Icardi vuan në fushë, Wanda mesazh me foto “hot” në Instagram (FOTO)

E ndërsa Mauro Icardi vijonte përpjekjet në fushë ndaj Frosinones, për të gjetur golin, bashkëshortja e tij u kujdes që të “digjte” rrjetin.

Wanda Nara postoi në Instagram disa foto shumë sensuale, me një mesazh enigmatik.

“E di që i ndjen fluturat… i kam ndier krahët e tyre”, ka shkruar bashkëshortja e sulmuesit të Interit.

Një foto seksi dhe një postim intrigues. Çfarë ka dashur të thotë vallë biondja e Mauritos?

Comments are closed.