Grida Duma: Protesta paqësore, gazi lotsjellës është thirrje për dhunë

 

E ftuar në “Open”, ish-deputetja demokrate, Grida Duma deklaroi se protesta e opozitës ka qenë paqësore, duke shtuar se protestuesit janë provokuar.

Sipas saj, është qeveria, e cila për të mbuluar problemet e saj, e hedh fajin në drejtim të opozitës.

“E kam parë si e kanë ftuar turmën të shkojë deri të shkallët. Hapën gardhin vetë. Gazi lotsjellës është thirrje për dhunë dhe për luftë”, deklaroi Duma.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.