Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi - 12 prill 2019

DASHI

Do të jeni të përqendruar në dy gjëra. E para është duke punuar me kompjuter dhe teknologji të reja. E dyta është bashkëveprimi me shumë njerëz të rinj dhe krijimi i mundësive.

DEMI

Do të ndiheni i gëzuar dhe entuziast. Do të mendoni rreth aktiviteteve që mund të bëni në të ardhmen. Romanca do jetë pjesë e juaja, por jo e domosdoshme.

BINJAKET

Ju do të mblidheni me miqtë, që janë të interesuar rreth astrologjisë. Do kënaqeni për shaka të informacioneve që do të diskutoni me shoqërinë. Do planifikoni një takim tjetër me ta.

GAFORRJA

Do të jetë një ditë më impenjime. Do të takoheni me një grup njerëzish dhe do afroheni me ata që ju interesojnë. Do të merrni mjaft informacione të dobishme.

LUANI

Disa të ardhura shtesë do t?ju vijnë nëpërmjet komjuterave ose teknologjive të reja. Ju do të keni një ditë me impenjime falë parave shtesë. Merruni me një biznes fitimprurës.

VIRGJERESHA

Do të keni interes për videot apo lojërat me kompjuter. Do të shpenzoni shumë kohë në shoqërinë e miqve duke u zbavitur me teknologjinë. Biseda do jetë interesante.

PESHORJA

Nga bisedat që do bëni, do t?ju duket sikur nuk keni marrë informacionet siç duhet. Ju keni fituar të gjitha konceptet që duhen. Bëni një shëtitje për tu relaksuar.

AKREPI

Një veprimtari mund të ndodh sot. Nëse jetoni në qytet është duke u filmuar diçka e re dhe janë mbledhur njerëz. Nëse nuk jetoni në qytet kjo mund të jetë diçka më argëtuese.

SHIGJETARI

Do të keni kohën dhe energjinë e duhur për të rritur të ardhurat tuaja. Mbase jeni duke filluar një biznes të ri. Merreni gjërat hap pas hapi, pasi kështu është më mirë.

BRICJAPI

Aventura ka qenë gjithmonë një nga prioritetet tuaja kryesore. Ju do të shkoni në vende që nuk i keni eksploruar më parë. Çfarëdo qoftë ajo, duhet të filloni të bëni plane serioze.

UJORI

Do të takoni disa njerëz të çuditshëm, por që më pas mund bëhen miq të ngushtë me ju. Nëse shikoni që gjërat shkojnë mirë, ecni pas tyre. Më pas relaksohuni në shtëpi.

PESHQIT

Ditë interesante dhe zbavitëse. Do të kaloni më shumë kohë me miq, aktivitete në grup dhe ngjarje shoqërore. Mund të takoni disa miq të rinj, ose një partner në dashuri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore