Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi - 11 prill 2019

Dashi

Tek shenja juaj do të mbizotërojë romantizmi. Ndoshta, ajo është arsyeja që ju do të shihni çdo gjë me ngjyra dhe disi do të qetësoheni me ndjenjat tuaja. Megjithatë, marrëdhënia juaj do të jetë shumë e ngrohtë në qoftë se ju dhe partneri juaj keni zhvilluar një ndjenjë të madhe së bashku.

Demi

Sot duhet të keni parasysh disa punë që thjesht nuk mund të shpëtojnë. Këto mund të jenë shtëpiake, do ndihmoni të tjerët, ose do kujdeseni për disa punë shtesë në zyra. Sot ju duhet të merrni seriozisht disa çështje edhe më të vogla shëndetësore.

 Binjakët

Kjo është një ditë e mrekullueshme për pushim në qoftë se ju jeni mërzitur nga rutina. Ju mund të shkoni për një shëtitje përreth vendeve të njohura, vizitoni familjen tuaj ose miqtë e ngushta. Partneri juaj do të bëjë që të jeni të kënaqur me besnikërinë e tij.

Gaforrja

Nevoja e thellë për qetësi dhe stabilitet po bëhet më e fortë. Duke qenë me familjen tuaj mund të provoni se më e rëndësishme është të merreni me gjërat e ngushta. Gjeni pak kohë të lirë për të pushuar nga takimet njerëz të rinj dhe gjenerimin e ideve të veçantë.

Luani

Situata nuk nxit iniciativë; ajo më tepër ju shtyn drejt seriozitetit dhe përzgjedhjes me njerëzit tuaj të përditshëm. Ju mund të gjeni veten si peng i shprehive të vjetra ose të rrethuar nga njerëz të moshuar. Kjo është dita kur integriteti i karakterit luan një rol të rëndësishëm për Luanin.

Virgjëresha

Kjo nuk është ditë e mirë për daljet apo një tjetër aventurë të mrekullueshme. Kjo është më e përshtatshme për tu marrë me punët tuaja familjare. Shumë nga ju do të duhet të kalojnë ditën me familjen e ngushtë apo mbi disa punë rutinë.

Peshorja

Serioziteti dhe praktika do të jenë shokët besnikë të Peshores gjatë tërë ditës. Ju mund të mbaheni përsëri nga përgjegjësitë tuaja për familjen apo ndonjë mik. Ju mund të gjeni miq, të cilët do të jenë një shoqëri e mirë për temperamentin apo parimet tuaja.

Akrepi

Rrethanat e sotme do bllokojnë nismën tuaj. Të jeni i mençur dhe të përpiqeni të përfitoni prej dikujt. Kjo është një kohë e mirë për të pushuar në izolim ose me familjen e afërt. Ndoshta, kjo është koha për Akrepin për të dëgjuar fjalët e partnerit.

Shigjetari

Shigjetari do të shpenzojë këtë të enjte duke menduar se çfarë i nevojitet. Do merrni parasysh mendim e të tjerëve për diçka dhe kjo do iu mërzisë. Kjo është një kohë e mirë për kohën e lirë të planifikuar më parë apo aktivitete sistematike.

Bricjapi

Ju mund të udhëhiqeni nga ndjenja e detyrës, ose nga frika se jeni duke bërë një hap të gabuar. Sot është një ditë e mirë për të punuar në durim dhe përulësi. Mendoni çdo veprim tuaj nëpërmjet dhe mos i nxitoni gjërat në qoftë se ju nuk jeni të sigurt për diçka.

Ujori

Mos u tregoni shumë të prekshëm sot. Ju duhet të mendoni të gjitha vendimet e veçanërisht ato të lidhura me lidhje afatgjata. Tregohuni objektivë dhe mendohuni mirë për lidhjen tuaj të tanishme, nëse do merrni një hap tjetër apo jo.

Peshqit

Kjo e enjte është e mirë për të sjellë rendin dhe për tu sistemuar me rutinën. Kapërceni emocionet negative (frika, dembelizmi dhe dëshpërimit) dhe përfundoni atë që ju keni filluar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore