Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Erion Braçe merr një tjetër post të rëndësishëm, ja çfarë i ka besuar Rama zv/kryeministrit

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka marrë edhe një tjetër post të rëndësishëm. Këshilli i Ministrave vendosi që Braçe të jetë edhe kryetar i këshillit drejtues të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.

Po ashtu, në mbledhje u emëruan edhe anëtarët, përfaqësues të pushtetit qendror, në këshillin drejtues të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.

E themeluar që në vitin 1993, FSHZH ka një përvojë 25-vjeçare në zhvillimin e infrastrukturës, urbanizimit, turizmit dhe bashkëpunimit ndërkufitar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore