Eni Koçi provokon fansat me…(Foto)

Eni Koçi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi provokuese në Instagram.

Ajo shfaqet me një veshje transparente të zezë, ku vë në pah linjat trupore dhe duket për mrekulli.

Eni Koçi po vazhdon të jetë e angazhuar edhe në muzikë, ku kënga e fundit e publikuar nga ajo është “Afër teje”.

 

Comments are closed.