Çmendet moti në Tiranë, rrugët zbardhen nga breshëri (Foto)

Reshjet e shiut që shoqëruan pothuajse gjithë këtë të enjte ia kanë lënë vendin në orët e vona të pasdites breshërit.

Një stuhi breshëri zbardhi rrugët e kryeqytetit, që në pamje të parë ngjante me dëborën por ndryshonte nga madhësia.  Për rreth 10 minuta rrugët janë zbardhur pas reshjeve mjaft të dendura.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.