Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Presidenti i Sudanit të Jugut, si kaubojs në Itali (Foto)

Presidenti i Sudanit të Jugut, si kaubojs në Itali (Foto)

Syze të errëta kapele "ala" teksane dhe një paraqitje prej bosi! Presidenti i Sudanit të Jugut, Salva Kiir Mayardit, gjatë një vizite në Romë, është pritur nga kryeministri Konte, por ajo që ka rënë më shumë në sy, ka qenë "look"-u i tij.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="708722,708723,708724,708725,708726,708727,708728,708729,708730,708731"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore