Partnerja e Ronaldos i nxjerr “zinë” palestrës (Foto)

Të jesh e dashura dhe nëna e fëmijëve të Cristiano Ronaldos, do të thotë të jesh gjithmonë e angazhuar e të mos gjesh kohë për veten.

Por kjo nuk vlen për Georgina Rodriguez, e cila di t’i bëjë të gjitha.

Të kujdeset për vogëlushët e saj dhe të yllit portugez të futbollit, të marrë pjesë në evente të rëndësishme, të jetë tifoja speciale e Juventus dhe të përgatitet fizikisht për të qenë një “bishë” në shtratin e CR7.

Bukuroshja spanjolle se fundmi ka treguar në Instagram se gjen kohë mjaftueshëm për t’iu përkushtuar vetes, pasi ka postuar një foto duke u ushtruar me rrobat e palestrës.

“Një mollë në ditë nga doktori ju mban larg”, shkruan Georgina bashkëngjitur me foton ku tregon të pasmet “shpërthyese” me streçet e jeshile.

Comments are closed.