Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi - 10 prill 2019

Dashi

Çiftet sot rrezikojnë të kenë probleme. Nëse vazhdoni të abuzoni me aftësinë tuaj joshëse me të tjerët mund të ketë edhe ndarje për disa.

Demi

Do jetë një ditë shumë e bukur! Plutoni do iu mbrojë në sektorin financiar. Do keni shumë fat. Përfitoni sa më shumë, por tregohuni në çdo moment edhe vigjilentë.

Binjakët

Dashuria për çiftet nuk do shkojë shumë mirë. Do qëndroni pak larg njëri-tjetrit sot, por në fund të ditës do kuptoni se nuk mund të bëni dot pa të.

Gaforrja

Hëna do iu nxitë të mos shpenzoni shumë gjatë kësaj dite. Nuk do keni probleme dhe nuk do shqetësoheni për asgjë.

Luani

Mos ndryshoni asgjë në jetën sentimentale sot edhe pse dëshira do jetë shumë e madhe. Është shumë e lehtë të shkatërrosh gjithçka, por për ta rindërtuar është shumë e vështirë.

Virgjëresha

Tek financat do keni pak fat, por ju mund ta humbni edhe atë nëse nuk tregoheni të matur. Mos bëni asnjë transaksion financiar.

Peshorja

Marrëdhënia juaj me atë që dashuroni do të përmirësohet edhe më tepër. Falë Venusit do tregoheni më të kuptueshëm dhe tolerantë me të.

Akrepi

Do jeni sot përsëri të mërzitur. Megjithatë financat do jenë në përgjithësi të mira, por nëse do bëni shpenzime mendohuni mirë sa do shpenzoni.

Shigjetari

Nëse jeni në një lidhje përfitoni nga lumturia që do iu japë ajo. Mund të ketë edhe ndonjë mosmarrëveshje të vogël gjatë ditës por do të zgjidhet me mirëkuptim.

Bricjapi

Urani do të provokojë një stuhi të lehtë tek çiftet. Do jeni pak më shumë sesa duhet dyshues ndaj partnerit dhe për këtë do e bezdisni me pyetje. Mos e teproni!

Ujori

Marsi do iu ndihmojë me buxhetin tuaj. E vetmja gjë që iu duhet të bëni është të pakësoni sa më shumë shpenzimet gjatë ditës së sotme, sepse mund të keni probleme.

Peshqit

Dita juaj do jetë plot e përplot me ndodhi të këndshme. Së bashku me partnerin do bëni edhe plane për të ardhmen. Në planin financiar kënaquni me ato që do iu sjellin planetët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore