Enca Haxhia zbulon sekretin: Nuk fle dot pa…

Enca Haxhia ka një lidhje mjaft të ngushtë me fansat dhe shpesh poston për ta foto dhe detaje nga jeta e saj.

Këngëtarja ka ndarë së fundmi një sekret me ndjekësit e saj të shumtë. Enca ka treguar se nuk mund të flejë pa pasur një shishe me ujë afër shtratit.

“Fakt qesharak: unë gjithmonë fle me një shishe uji afër shtratit tim”, ka shkruar ajo në një postim në llogarinë e saj në Instagram.

Comments are closed.