Modelja e “Victoria Secret” e stolisur në ar! (Foto)

Kur sfilon ajo, trondit pasarelat me prezantimin e koleksioneve të reja të të brendshmeve për “Victoria Secret”. Dhe Elsa Hosk është shfaqur po aq mahnitëse ndërsa reklamoi stolitë e Logan.

Supermodelja pozoi topless për të nxjerr në pah unazat dhe varëset e firmës së argjendarisë. 30-vjeçarja mbrojti modestinë e saj duke vendosur duart e stolisura mbi gjoks.

Comments are closed.