E fejuara seksi e zv/kryeministrit të Italisë (Foto)

Zv/kryeministri italian Luigi Di Maio, ka pak kohë që ka shfaqur në publik të fejuarën e tij të re, Virginia Saba, 35 vjeçe.

Gazetarja ka rënë në sy për hijeshinë e saj tejet seksi dhe të shpenguar në krah të politikanit italian.

Ndërkohë, shtypi rozë ka publikuar disa foto, ka publikuar disa foto të së shkuarës ku Virginia shfaqet me të brendshme.

Seria e imazheve që ndoshta edhe Luigi Di Maio kurrë nuk i ka parë, datojnë 9 vjet më parë, përpara se Virginia Saba të bëhej një gazetare dhe asistente parlamentar e shkëlqyer.

Comments are closed.