Ambulanca ngec në shina, treni e bën “përshesh” …dy të vdekur (VIDEO)

Një aksident i rëndë është fiksuar nga kamerat e sigurisë së një hekurudhe në Poloni. Aty shihet sesi ambulanca pasi ka kaluar shinat e para është ndaluar nga trau i dytë dhe ka mbetur në mes të vendkalimit të trenit.

Në përpjekje për t’u kthyer mbrapsht shoferi i ambulancës nuk ka arritur dot të evitojë aksidentin duke u përplasur nga treni.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Poznan. Mediat polake raportojnë se në ambulancë ndodheshin dy persona të cilat si pasojë e përplasjes së fortë kanë gjetur vdekjen e menjëhershme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.