Vasili paralajmëron Ramën: Do të varin me kokë poshtë si Musolini! (Foto)

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili postoi një foto të Musolinit të varur me kokë poshtë, me anë të së cilës ka një mesazh për kryeministrin e vendit Edi Rama, që sipas tij, ka deklaruar nga Librazhdi se do bëhet si Musolini e do shkrijë partitë e tjera.

Vasili thotë se historia e Musolinit e ka edhe një fund dhe e fton Ramën ta shohë mirë foton e të mendohet.

Postimi i Vasilit

Edi Rama di fillimin ,por po i kujtojme dhe fundin.
Nga Librazhdi Edi Rama deklaroi se do behet si Musolini dhe do shkrije parti e do beje hatane si ai.
Edi Rama na tregoi se ja di fillimin historise.

Por historia e Musolinit ka edhe nje fund, pikerisht ne Piazzale Loreto ne Milano, ku se bashku me Clareta Petaccin e varen me koke poshte. Le ta shohe foton e Musolinit kokeposhte e me litar ne qafe dhe le te mendohet pakez…

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.