Grida Duma, takim informal me ambasadorin e OSBE (Foto)

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma është fotografuar sot teksa ka zhvilluar një takim informal me ambasadorin e OSBE-së, Bernard Borchard.

Në fotot e mëposhtme, ish-deputetja e Partisw Demokratike shfaqet në një prej hoteleve të njohura të Tiranës, duke zhvilluar një takim informal me kreun e OSBE-së.

ka mbajtur qëndrime të forta kundër veprimit të opozitës, për djegien e mandateve dhe akteve të dhunës në protesta.

Madje kreu i OSBE-së ka lënë të kuptohet se do i njohin zgjedhjet e ardhshme vendore edhe nëse opozita nuk merr pjesë. Borchard në prononcimin e fundit publik ka thënë se ka kërkuar që të mos bojkotohen zgjedhjet dhe se ky qëndrim do të ishte një shembull i keq për rajonin.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.