Zbulohet velina e re e “Xing-ut”, njihuni me bukuroshen që zëvendësoi Kejvinën (Foto)

Pas largimit të velinës, një tjetër bukuroshe ka zënë vendin e Kejvina Kthellës në “Xing me Ermalin”

Dy puntata më parë, e përlotur Kejvina konfirmoi lajmet për largimin e saj dhe tregoi se do të rikthehet në Itali ku së shpejti do ta shohim në një televizion të fuqishëm.Pas largimit të Kejvinës, kurioziteti i fundit ka qenë mbi velinën e re që do e zëvendësojë.

Velina e re u prezantua sot në “Xing me Ermalin”. Xing.al bën të ditur se ajo quhet Belinda Dragoti dhe është një super modele.

Belinda ka konkurruar në disa kompeticione bukurie, ndër to edhe “Miss Universe” ku ishte një nga finalistet pretendente për kurorën e më të bukurës.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.