Tayna “provokon” fansat

Prej disa ditësh Tayna ka kaluar pushimet së bashku me familjen e saj në ishujt e Tailandës. Disa ditë larg koncerteve, por jo vëmendjes së fansave të saj.

Fotot e publikuara nga vetë këngëtarja kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj. Këngëtarja ka zgjedhur që nëpërmjet fotove të kënaqë publikun dhe të jetë pranë tyre.Me siguri të gjithë po presin rikthimin e saj në muzikë, e cila ka shprehur që do sjellë dhe projekte te reja.

Gazeta Shqip

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.