E kush mund ta refuzojë një 45-vjeçare si Heidi Klum? Modelja pozon topless (Foto)

Modelja gjermane Heidi Klum dhe pse 45-vjeçe ka zgjedhur që pushimet e saj me të dashurin 29-vjeçar t’i kalojë ne Hong Kong.

Siç shihet dhe nga fotot e publikuara, çifti po ia kalon më së miri në një ambient të mrekullueshëm, por që askush nuk e ka mendjen tek panorama nëse Heidi Klum vendos të publikojë foto topless.Çifti duket shume i lumtur dhe mosha për ta nuk përbën aspak problem. 29-vjecari i ka kërkuar dhe martesë modeles dhe duket më se i lumtur pranë saj.

Një fiziku të tillë siç e ka Heidi, asnjë mashkull nuk do ti thoshte “jo”.

Gazeta Shqip


Comments are closed.