Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Sherr “live” Spahiu-Ngjela/ "S’kupton se s’ke fëmijë", "Çuni kujdes, ka dhe kopilë"

Ka qenë i pari ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu që i ka thënë Ngjelës se nuk ka fituar asnjë gjyq edhe pse është avokat.

Avokati Spartak Ngjela, dhe ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, janë përplasur sot live në emisionin "Open" të Eni Vasilit, teksa flisnin për aktualitetin politik.

Ata kanë shkëmbyer dhe fyerje personale. Ka qenë i pari ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu që i ka thënë Ngjelës se nuk ka fituar asnjë gjyq edhe pse është avokat.

Më tej Spahiu u shpreh kundër avokatit dhe i tha se ai "nuk di çfarë është dhembja e fëmijës pasi është beqar".

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i Spartak Ngjelës duke i thënë: "Çuni, ça flet, të ka thënë Meta, ç?punë ke me jetën time private. Kujdes kur flet me mua se ke edhe fëmijë kopil".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore