Plagosje me armë zjarri, policia zbardh motivin

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Ngjarja është regjistruar pranë vendit të quajtur ura e Çerencit. Parparakisht thuhet se plagosje ka ndodhur për motive të dobëta.

Sipas të dhënave paraprake, shtetasi Blerim Skara ka qëlluar me pistoletë shtetasin Mirash Osmanin. I plagosuri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ka shkuar policia. Kjo e fundit shpalli në kërkim autorin e krimit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.