Këngëtarja e re “zhvishet” në tapetin e kuq (Foto)

Madison Beer arrives at the 2019 iHeartRadio Music Awards held at Microsoft Theater at L.A. Live on March 14, 2019 in Los Angeles, California, United States. (Photo by Xavier Collin/Image Press Agency/NurPhoto via Getty Images)

Ajo arriti shumë shpejt të bëhet një nga artistet më të përfolur në industrinë e muzikës.

Dhe Madison Beer u sigurua që ta marrë gjithë vëmendjen, teska parakaloi në tapetin e kuq në iHeartRadio Awards, të enjten në Los Angeles.

Këngëtarja 20 vjeçare nuk i la vend imagjinatës, pasi u shfaq e veshur në një fustan të bardhë, shumë të shkurtër.

Ajo ekspozoi gjoksin bombastik, këmbët e gjata seksi dhe me fustanin e përzgjedhur i dolën në “shesh” edhe të brendshmet.Comments are closed.