Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset në këmbë 26-vjeçari

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur. Ai është E.K, 26 vjeç. Policia thekson se ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta.

26 vjeçari është plagosur në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Traumës.

Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes për të mbledhur provat, ndërkohë që janë ngritur disa postblloqe për të arrestuar autorët, të cilët janë larguar duke përfituar nga errësira.

Grupi hetimor pritet që të marrë në pyetje të plagosurin mbi konfliktet që mund të ketë pasur për të zbardhur ngjarjen. Pritet të sekuestrohen edhe kamerat e sigurisë së bizneseve pranë vendit të ngjarjes për të shkuar në gjurmët e autorëve.

Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore