Eva, asistentja e pilotëve në Moto GP (Foto)

Ajo është bërë e njohur në garat e Moto GP, si një nga modelet që mban çadrat te pilotët, ndërsa asnjëherë nuk e ka fshehur pasionin e saj për motorët.Bëhet fjalë për modelen e lindur në Barcelonë por me origjinë çeke, Eva Padlock, e cila tashmë po pushton edhe rrjetet sociale, me fotot e saj joshëse, ku nuk ngurron të nxjerrë në pah hiret dhe për këtë arsye sëfundmi ka arritur kuotën e 1 milionë ndjekësve. Eva njihet si edhe një tifoze e Juventusit.Comments are closed.