Ronela heq pardesynë dhe nxjerr të pasmet (Foto)

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur Ronela Hajati ka publikuar për ndjekësit edhe imazhe provokuese.

E tillë është edhe fotoja e fundit e Ronelës, ku këngëtarja ekstravagante shfaqet mjaft atraktive teksa në një set fotografik heq pardesynë dhe nxjerr të pasmet në plan të pare.

Me flokët kaçurrela dhe të brendshmet e zeza, këngëtarja duket edhe më seksi e joshëse.Comments are closed.