Horoskopi – 5 mars 2019

DASHI

Edhe pse këto ditët e fundit lidhja juaj me partnerin ka pasur disa probleme, sot gjithçka do të ndryshojë. Asgjë nuk do jetë shumë e thjeshtë në sektorin financiar.

DEMI

Do keni shume fat sot në jetën sentimentale ju çifte. Falë përkujdesjes që do i kushtoni partnerit ai do ndihet mirë dhe ju gjithashtu. Marsi do ua mbrojë financat dhe do iu bëjë të jetoni më mirë se kohët e fundit.

BINJAKET

Nëse jeni të lumtur në lidhjen tuaj asgjë nuk do mund ta prishë atmosferën që është krijuar. Do kryeni transaksione shumë të mira financiare sot të cilat do iu bëjnë të ndiheni mirë.

GAFORRJA

Nën ndikimin e Marsit do përballeni me disa situata të sikletshme ju që jeni në çift. Ekuilibri buxhetor do të mbrohet.

LUANI

Gjërat do shkojnë mirë në planin sentimental për çiftet. Kujdes, nëse filloni të flisni për çdo gjë tjetër përveç dashurisë ai edhe mund të mërzitet. Me financat do keni fat dhe do jeni të mbrojtur.

VIRGJERESHA

Për sa iu përket atyre që janë në çift, nuk është momenti i duhur për të ndërmarrë rreziqe sepse dita do jetë paksa delikate. Do ketë hyrje të papritura parash në arkën tuaj, por mos i harxhoni ato pa masë.

PESHORJA

Edhe pse do jeni paksa irritues sot, ai që keni në krah do jetë shumë i duruar dhe do iu lërë të shpreheni si të doni. Sektori i financave do jetë në qetësi të plotë, por mos shpresoni të fitoni ndonjë lotari.

AKREPI

Jeta juaj në çift do influencohet mjaft nga planetët sot. Ata do iu sjellin gëzim dhe emocione. Me shpenzimet do tregoheni shumë të kujdesshëm.

SHIGJETARI

Planetët do bëhen bashkë sot dhe do iu ndihmojnë të zgjidhni edhe problemet më të vogla që kishin ekzistuar në jetën tuaj në çift. Në sektorin financiar do keni tronditje sepse do shpenzoni shumë.

BRICJAPI

Gjithçka do të rregullohet në jetën sentimentale të çifteve sot. Edhe ata që kanë pasur probleme duhet të qetësohen sepse klima do të ngrohet. Duke u treguar të matur me financat do mund të keni edhe surpriza shumë të këndshme.

UJORI

Përfitoni nga çdo mundësi që do iu jepet sot për të bërë disa
ndryshime në jetën në çift. Mos e përzieni dashurinë me financat sepse
do i humbni të dyja njëherësh.

PESHQIT

Problemet në çift do zënë një vend shumë të rëndësishëm gjatë ditës së
sotme. Financat ka rrezik të kalojnë një fazë të trazuar.

Comments are closed.